Privatumo sąlygos

Bendrosios nuostatos

Tinklapio www.c123.lt, toliau vadinamo Tinklapiu, administracija gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių Tinklapiu privatumą ir teises. Lankydamasis Tinklapyje ir/arba naudodamiesi jame esančia informacija pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiomis Privatumo sąlygomis, o taip pat su Tinklapio c123.lt naudojimo sąlygomis, jas supratote ir įsipareigojate laikytis. Tinklapio Administracija pasilieka teisę savo nuožiūra keisti šias Privatumo sąlygas ir Tinklapio c123.lt naudojimo sąlygas, todėl, lankydamasis Tinklapyje, privalote pareigą įsitikinti, jog esate susipažinę su naujausia Privatumo sąlygų ir Tinklapio c123.lt naudojimo sąlygų versija, kuri bus taikoma kiekvieną kartą jums apsilankius Tinklapyje.

Asmens duomenų tvarkymas

Lankydamiesi Tinklapyje galite nesuteikdami apie save jokios informacijos. Toks Jūsų sprendimas neturi įtakos informacijos, kurią galite rasti Tinklapyje kiekiui ir kokybei.

Tinklapio Administracija gali naudoti slapukus. Slapukai naudojami Jūsų kompiuterio identifikavimui ir palengvina Jūsų prieigą prie Tinklapio ar jame esančios informacijos. Jūs sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami.

Tinklapio Administracija stebi šio tinklapio lankomumą ir renka informaciją apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo interneto vardų srities (domeno) pavadinimas ir pan. Tokia informacija yra renkama automatiškai, kai lankotės Tinklapyje. Šių duomenų rinkimo tikslas yra suprasti kaip Tinklapio lankytojai naudojasi Tinklapiu ir gerinti Tinklapio veikimą bei informacijos pateikimą.

Esant reikalui Tinklapio Administracija pasilieka teisę savo nuožiūra pasitelkti kitus asmenis, kurie padėtų atlikti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui naudotis automatizuotomis duomenų apie Tinklapio lankomumą rinkimo sistemomis (Google Analytics ir pan.).

Visi paminėti duomenys nebus perduodama tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai.

Asmens duomenų apsauga

Tinklapio Administracija saugo Jūsų asmeninę informaciją ir naudoja ją tik gerindama Tinklapio veikimą bei informacijos pateikimą, laikydamasi asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą reglamentuojančių Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės aktų.

Baigiamosios nuostatos

Šioms Privatumo sąlygoms ir Naudojimosi tinklapiu c123.lt sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisė. Kilus abejonių dėl Privatumo sąlygų ir Naudojimosi tinklapiu c123.lt sąlygų nuostatų, prašome susisiekti su Tinklapio Administracija elektroniniu paštu infо@с123.lt.